Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Kocierzew Południowy oraz Wójt Gminy Kocierzew Południowy  zapraszają na MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ czyli ostatnie rozgrywki w ramach projektu SPORT TO ZDROWIE !!19 listopada 2023 roku o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Kocierzewie Południowym rozpocznie się trzeci zaplanowany w ramach projektu "Sport to zdrowie" TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ POMIĘDZY REPREZENTACJAMI GMIN POWIATU ŁOWICKIEGO !!!

Zapraszamy reprezentacje Gminy Bielawy, Gminy Chąśno, Gminy Domaniewice, Gminy Kiernozia, Gminy Łowicz, Gminy Łyszkowice, Gminy Nieborów oraz Gminy Zduny do udziału !!!

Regulamin oraz Karta zgłoszeniowa dostępne poniżej.

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do 13.11.2023 roku w pokoju nr 9 Urzędu Gminy w Kocierzewie Południowym.
Zapraszamy do udziału i kibicowania!!!
LGD "Ziemia Łowicka"
Działaj Lokalnie
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

#EfektyDziałajLokalnie

Załączniki: