Amatorska Liga Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Kocierzew Południowy

Od 20 lutego 2015 roku toczyły się rozgrywki w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Kocierzew Południowy. W rozgrywkach brało udział 6 drużyn w kategorii gimnazjum (w tym jedna drużna dziewczęca) i 5 drużyn w kategorii męskiej.

Spotkania odbywały się w każdy piątek do 29 maja 2015 r. kiedy to odbyła się ostatnia kolejka i mogliśmy poznać ostateczną kolejność drużyn w tabeli obydwu kategorii. Wyniki przedstawiały się następująco:
Kategoria męska:
1. FC Jeziorko
2. WWE Kocierzew
3. Szybcy i Wściekli
4. Disco Rozrzutki
5. Remis Różyce
Kategoria gimnazjum:
1. Drużyna Szalonych Dziewic
2. Napalone Gąski
3. Qatar
4. XD Team
5. Skra
6. Bezimienne

Puchary zwycięzcom wręczyła Wójt Gminy Kocierzew Południowy Pani Agnieszka Wojda oraz przekazała nagrody finansowe. Zdjęcia z ostatniej kolejki oraz rozdania pucharów dostępna jest w galerii.

DSCN2355