Gminne zawody sportowo – pożarnicze 2012

W dniu 15 lipca 2012 roku odbyły się Gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których brały udział drużyny OSP z terenu Gminy Kocierzew Południowy. Zawody odbyły się na boisku sportowym w  Ostrowcu. W zmaganiach brało udział 18 zespołów w różnych kategoriach: A (seniorzy), C (kobiety), MDP dziewczęta oraz MDP chłopcy z Gminy Kocierzew Południowy.

  

W pierwszej kolejności wystąpiły drużyny z kategorii MDP, które wykonały w na początku sztafetę a później ćwiczenia bojowe. Następnie drużyny z kategorii A i C przebiegły sztafetę pożarniczą 7 x 50 metrów przez różnego rodzaju przeszkody. Kolejnym zadaniem było wykonanie ćwiczenia bojowego.

  

Nad prawidłowym przebiegiem niedzielnych zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Łowiczu oraz delegaci z jednostek OSP Gminy Kocierzew Południowy.

  

Po zaciętych i wyrównanych zmaganiach drużyny klasyfikowały się następująco:

    a
 Grupa A
1. OSP Wicie
2. OSP Boczki
3. OSP Różyce
4. OSP Kocierzew
5. OSP Różyce Żurawieniec
6. OSP Osiek
7. OSP Lipnice
8. OSP Sromów
9. OSP Jeziorko
10. OSP Płaskocin
11. OSP Łaguszew
12. OSP Gągolin Północny
13. OSP Wejsce
a
 Grupa C
1. OSP Wicie
2. OSP Boczki
3. OSP Osiek
4. OSP Lipnice
5. OSP Kocierzew
a
 Grupa MDP dziewczęta
1. OSP Wicie
2. OSP Boczki
a
Grupa MDP chłopcy
1. OSP Wicie
2. OSP Boczki
3. OSP Różyce
4. OSP Wejsce
5. OSP Lipnice
a

Drużyny zwycięskie otrzymały puchary, a każda z drużyn uczestniczących w zawodach otrzymała nagrody pieniężne ufundowane przez przez Zarząd Gminy Związku OSP oraz Urząd Gminy.

  

Zobacz więcej: Galeria zdjęć