Projekt realizowany przez OSP Kocierzew

gniazdo

Projekt pt. Wzrost inicjatyw społecznych, integracji i aktywizacji mieszkańców poprzez wyposażenie świetlicy wiejskiej w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocierzewie Południowym.

Współfinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Rodzaj operacji:

Rozwijanie aktywności społeczności lokalnej

 

Realizowana operacja będzie polegała wyposażeniu świetlicy wiejskiej w przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocierzewie Południowym. Celem operacji jest poprawa jakości życia, rozwijanie aktywności społecznej oraz stworzenie warunków do organizacji spotkań integracyjno – aktywizacyjnych, aktywnego spędzania czasu oraz wdrażania i podejmowania oddolnych inicjatyw przez mieszkańców Kocierzewa Południowego i Północnego poprzez wyposażenie świetlicy w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocierzewie Południowym, udział w szkoleniu oraz organizację i udział w imprezie integracyjnej

W ramach projektu zostaną zakupione:

4 grzejniki elektryczne, 90m2 wykładziny, 2 sofy, 10 krzeseł, 1 stolik, szafa i szafka RTV, nakładka na stół bilardowy- blatu biesiadnego, 1 telewizor, 1 konsola X-Box 360, 1 zestaw naganiającego, 1 zestaw akcesoriów do bilardu, zestawu akcesoriów do cymbergaja, 1 stół do ping-ponga , 4 rakietki, siatka, 1 bieżnia elektryczna do siłowni.

 

W ramach projektu zostanie zorganizowane uroczyste otwarcie świetlicy. Zakupiony sprzęt zostanie wykorzystany podczas organizowanego w ramach projektu szkolenia dla mieszkańców z zakresu tworzenia stowarzyszeń.

 

W celu promocji obiektu zostanie wydany folder.

 

Biuro projektu:

Urząd Gminy w Kocierzewie Południowym

Kocierzew Południowy 83, 99-414 Kocierzew

 

Więcej informacji:

Tel. (46) 838 48 25, (46) 839 40 56