V Turniej Amatorów Piłki Nożnej (seniorzy)

25 lipca 2010 roku na boisku w Wejscach odbyła się część druga V Turniej Amatorów Piłki Nożnej Gminy Kocierzew Południowym, w której wzięły udział grupy piłkarskie, zawodnikami powyżej 16 lat. Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00. Do udziału zgłosiło się czetrnaście drużyny. Rozgrywki odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Nad prawidłowością czuwali sędziowie z Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Skierniewicach.

 

Klasyfikacja V Turnieju Amatorów Piłki Nożnej Gminy Kocierzew Południowy (grupa pow. 16 lat)

      1. KORONA – Wejsce
  2. AKTIMEL – Różyce Żurawieniec 
  3. WITONIA – Osiek
  4. TOTALMENTE – Wicie
  5. PKS PŁASKOCIN – Płaskocin
  6. SOUTH – Łaguszew
  7. OSTROWIEC – Ostrowiec
  8. JEZIORKO – Jeziorko
  9. GĄGOLIN – Gągolin
  10. PRZYSTOJNIAKI WEJSCE – Wejsce
  11. RÓŻYCE – Rżyce
  12. KONSTANTYNÓW – Konstantynów
  13. MAGNE VITA – Kocierzew
  14. BOCZKI – Boczki
     
           

Zobacz więcej: Galeria zdjęć