VII Turniej Amatorów Piłki Nożnej Gminy Kocierzew Południowy

Na boisku w Wejscach w dniu 1 lipca 2012 roku odbył się VII Turniej Amatorów Piłki Nożnej Gminy Kocierzew Południowym. Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00, trwał do godziny 14.00. Do udziału zgłosiły się cztery drużyny z grupy: szkoła podstawowa oraz sześć drużyn z grupy: gimnazjum. Rozgrywki odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Nad prawidłowością czuwali sędziowie z Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Skierniewicach.

   

Zwycięskim drużynom zostały wręczone puchary, a ponadto każda z drużyn biorąca udział w turnieju, otrzymała dyplom oraz nagrodę pieniężną.

   

Klasyfikacja VII Turnieju Amatorów Piłki Nożnej Gminy Kocierzew Południowy

Grupa: szkoła podstawowa
1. KOCIERZEW CITY – Kocierzew
2. LEGIA – Wejsce
3. FC MAJO NEZ –  Płaskocin/Łaguszew
4. OSTROWIEC – Ostrowiec
 
Grupa: gimnazjum
1. PĘDZĄCE RÓŻYCE – Różyce
2. GROM – Płaskocin/Łaguszew
3. JEZIORKO – Jeziorko
4. KORONA – Wejsce
5. KOCIERZEW – Kocierzew
6. OSTROWIEC – Ostrowiec

 

4
4
4
4

Zobacz więcej: Galeria zdjęć