Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Kocierzew Południowy

Od 7  listopada 2015 roku toczyły się rozgrywki w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Kocierzew Południowy. W rozgrywkach brało udział 5 drużyn w kategorii gimnazjum (w tym jedna drużna dziewczęca) i 5 drużyn w kategorii ponadgimnazjalnej.

Spotkania odbywały się w każdy piątek do 5 lutego 2016 r. kiedy to odbyła się ostatnia kolejka i mogliśmy poznać ostateczną kolejność drużyn w tabeli obydwu kategorii. Wyniki przedstawiały się następująco:

Grupa ponadgimnazjalna:

  1. WWE Kocierzew
  2. FC Jeziorko
  3. Szybcy i Wściekli
  4. Remis Różyce
  5. Skra Wejsce

Grupa gimnazjum:

  1. Drużyna Szalonych Dziewic
  2. Gimnazjum Łaguszew
  3. Mocno Rozgrzani
  4. FC Popcorn Kropka
  5. Korona Wejsce

 

Puchary zwycięzcom wręczyła Wójt Gminy Kocierzew Południowy Pani Agnieszka Wojda oraz przekazała nagrody finansowe.

P1060477   P1060478