1 sierpnia br. w trasę wyruszy autobus sygnowany nazwą „Droga do kultury” i logotypem Łowickie.
„Droga do kultury” to inicjatywa podjęta przez Powiat Łowicki w porozumieniu z Muzeum w Nieborowie i Arkadii, Pałacem i Stadniną Koni w Walewicach oraz Muzeum w Łowiczu, z myślą o kompleksowej ofercie podróży do szczególnych i wyjątkowych miejsc na mapie naszego regionu. Trasa wieść będzie z dworca PKP przez Stary Rynek, Arkadię, Nieborów, Maurzyce, aż do Walewic.
Do korzystania przez cały dzień, w dowolnym planie godzin, z autobusu na trasie „Drogi do kultury” uprawniać będzie karnet w cenie 10 zł.
Pierwszy tydzień kursów autobusu będzie dla jego pasażerów całkowicie bezpłatnym.
Zapraszamy na spotkanie inaugurujące pierwszy kurs autobusu „Drogi do kultury” w dniu 1 sierpnia br. o godz. 9.20 na przystanku autobusowym (oznakowanym plakatem „Drogi do kultury”) przy dworcu PKP w Łowiczu.