Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno – planistyczny ogłoszony wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Kocierzew Południowy w ramach działania „OD POMYSŁU DO PROJEKTU” moja wizja terenów zielonych w gminie, realizowany w ramach projektu: „Partycypacja w planowaniu przestrzennym – II edycja” został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa w składzie:

• Przewodnicząca Komisji Konkursowej – Pani Agnieszka Wojda - Wójt Gminy Kocierzew Południowy
  • Zastępca Przewodniczącej Komisji Konkursowej – Pani Katarzyna Siejka
  • Członek komisji – Pani Justyna Kopeć
  • Członek komisji – Pani Mirosława Haczykowska
  • Członek komisji – Pan Marcin Kosowski
  • Członek komisji – Pani Małgorzata Grodzicka – Kowalczyk,

po dokonaniu oceny wszystkich prac konkursowych, sprawdzeniu ich pod kątem wymagań konkursowych oraz podliczeniu punktów postanowiła przyznać następujące nagrody:

I kategoria: Uczniowie klas od 4 do 6 szkoły podstawowej

• Martyna Brzozowska
  • Zofia Nowińsk
  • Wojciech Sierota ze Szkoły Podstawowej w Kocierzewie Południowym

Nagrodami w konkursie są bony:

• za zajęcie 1. miejsca - nagroda o wartości 1200,00 złotych dla Zespołu Konkursowego (bon o wartości 400,00 zł dla każdego członka drużyny),
  • za zajęcie 2. miejsca - nagroda o wartości 900,00 złotych dla Zespołu Konkursowego (bon o wartości 300,00 zł dla każdego członka drużyny),
  • za zajęcie 3. miejsca - nagroda o wartości 600,00 złotych dla Zespołu Konkursowego (bon o wartości 200,00 zł dla każdego członka drużyny).

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody za udział, w postaci bonów o wartości 40,00 zł.

Szkoła Podstawowa w Kocierzewie Południowym, Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszewie, dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymają nagrody w postaci bonów o wartości 2.200,00 zł każda.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Niestety ze względu na panujące obostrzenia związane z COVID -19 przewidziana na dziś uroczystość wręczenia nagród nie mogła się odbyć. Uczestnicy konkursu zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie i miejscu wręczenia nagród. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!