Wójt Gminy Kocierzew Południowy zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 24.10.2023 roku (wtorek) o godz. 16.00 w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Kocierzewie Południowym odnośnie możliwości pozyskania dotacji na Odnawialne Źródła Energii.
Przystępujemy do kolejnego już projektu OZE ”Zielona energia w Gminie Kocierzew Południowy – etap II” , gdzie tym razem możliwe będzie pozyskanie dotacji na:

• pompy ciepła,
  • instalacje fotowoltaiczne,
  • magazyny energii,
  • solary,
  • kotły na pellet.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z treścią regulaminu, ankiet i deklaracji, które znajdują się na stronie www.kocierzew.pl (w zakładce Aktualności), a także o przygotowanie danych dotyczących nieruchomości zawartych w ankietach.

Ankiety oraz deklaracje będą zbierane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.10.2023 roku.